רדיוס 100FM

אפליקציות

טכנולוגיה

ערוצי המוסיקה של רדיוס 100fm- אתכם בכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר!

מובייל

תמיכה ב AndroidAuto / Carplay

אפליקציית המוסיקה של רדיוס 100fm  נותנת לכם גישה ליותר מ- 50 ערוצי מוסיקה ותוכן! אפשר לחבר אותה למערכת המדיה ברכב (כך שלא תצטרכו להתעסק עם הסלולרי בזמן נהיגה) ובזכות תמיכתה ב- Android Auto & CarPlay ניתן לשלוט בערוצים הדינמיים שלה באמצעות ההגה, ואפילו לשמור שירים שאתם אוהבים לפלייליסט שלכם ב-AppleMusic ! יש שם עוד המון הפתעות אז כדאי לכם להוריד..

איתך גם ברכב

בטלוויזיות חכמות

לא משנה איזו טלוויזיה יש לכם, אם היא חכמה- אפליקציית המוסיקה של רדיוס 100fm נמצאת שם, עם ממשק פשוט שמתאים לכל מערכות ההפעלה; WebOS, Tizen  וגם AndroidTV.

ROKU

קפצתם לחו"ל? גרים מעבר לים? אנחנו אחריכם! רדיוס 100fm  וכל ערוצי המוסיקה והתוכן הדיגיטליים שלנו ממתינים לכם גם בחנות האפליקציות של Roku ואתם יכולים לקבל את כל מה שאתם אוהבים באפליקצייה של רדיוס 100fm, 24 שעות ביממה!

גם בשעון חכם

גם
בשעון חכם

מוסיקה וספורט פשוט הולכים (רצים?) ביחד!
אז באימון הבא- פשוט תורידו את האפליקציה של רדיוס 100fm לשעון החכם שלכם ותהנו ממגוון ערוצי המוסיקה שעושים לכם חשק לזוז…

תוספים

התקינו את התוסף הקטן לדפדפן הכרום שלכם (לחיצה על הלוגו פה מימין ואתם שם) וזהו- עכשיו אנחנו אתכם גם בזמן שאתם מול המחשב... לא משנה לאן אתם גולשים ובמה אתם עובדים :)

גם אתם מכורים לקודי? תשמחו לדעת שהערוצים הדיגיטליים שלנו גם שם! חפשו את התוסף Repo שלנו תחת השם 100fm Digital"" ותוכלו ליהנות מכל המוסיקה המצוינת שלנו גם בקודי!

הכירו את
השותפים שלנו

סמסונג ישראל
StingTV
פודקאסט ישראל
מועדון הקומדי בר
Pointer
קבוצת כלמוביל
ערוץ הכוכבים
LG
Huawei
 / 
מנגן עכשיו

מנהרת הזמןעם ירון אשבל