רדיוס 100FM
https://d20x387xvo6jlt.cloudfront.net/wp-content/uploads/2019/08/article_bnr_mobile.jpg

בעיות בתפקוד המיני וטיפולים הורמונלים

15.06.22

עד כמה נפוצה המודעות לבעיות מיניות אצל צעירים?  מהם הסיבות הפסיכולוגיות והפיזיולוגיות לחוסר בחשק מיני וקשיים בתפקוד המיני? 

הד”ר ראול רודריגז מספר בפרק הזה בסדרה “ד”ר תציל אותי” על דרכי הטיפול בבעיות בתפקוד המיני, על החשיבות להקפיד על תזונה נכונה, להתמיד בפעילות גופנית, ולבדוק את רמת ההורמונים שלנו. ד”ר רודריגז מסביר גם כיצד פגיעה בתפקוד כלי הדם של איברי המין אצל נשים וגברים קשורה לסכנה להתקף לב ומה אפשר לעשות גם בגיל מבוגר?

שתף

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

29.06.22

מהי החשיבות שלהם ומתי מכינים אותם? בפרק זה דנים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי, בשאלות העולות לגבי חתימה על הסכמי ממון והסכמי גירושין. מה זה “חוק יחסי ממון” ומהי המשמעות של “הטמעה לנכס”? איך קובעים מה רושמים בהסכם גירושין לגבי ענייני משמורת ומזונות, וחלוקת הנכסים?

29.06.22

בפרק הזה בסדרת הפודקאסטים על רפואה טבעית – “ד”ר תציל אותי”, מספר הד”ר ראול רודריגז על הפילוסופיה הסינית ועל האסכולות השונות ברפואה הסינית. איך מטפלים בכאבי מחזור, בבעיות במערכת העיכול ובכאבי גב וצוואר? האם דיקור יכול לסייע גם להקלה בבעיות ריכוז? ומה כולל הטיפול הטבעי בשלבקת חוגרת שמושתת על העיקרון הסיני של “להקיף את הדרקון”?

22.06.22

בפרק השלישי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” עם הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנחנו נחשפים לאמיר, צעיר בגיל 23 מהמגזר הערבי, טרנסג’נדר, שקיבל החלטה לעבור ניתוח לשינוי מין מאישה לגבר. אמיר מספר על רגעים בחייו, התחושות מגיל ילדות, המחשבות וההחלטות שהביאו אותו לעבור את ההליך. בין היתר, משתף אמיר באירוע אלימות קשה שחווה בגיל 18 שהביא אותו לברוח מהמקום בו גדל. ד”ר ארד מתאר את השלבים שעבר אמיר, הליך השינוי הגנטלי עד לתוצאה הסופית והשלמה, חיצונית ופנימית.

 / 
מנגן עכשיו

אהבה פלוסעם ג'ני בלום