רדיוס 100FM
https://d20x387xvo6jlt.cloudfront.net/wp-content/uploads/2019/08/article_bnr_mobile.jpg

החזון של רשות החדשנות: מ”סטארט-אפ ניישן” לשלב ה”סמארט-אפ ניישן” 

05.04.22

איך החברה הישראלית יכולה ליהנות יותר מפירות ההייטק? ד”ר עמי אפלבום, יו”ר רשות החדשנות, מדען, יזם, מנהל עסקי, תפעולי וטכנולוגי בכיר בחברות היי טק, מספר על הצורך להטמעת הטכנולוגיות החדשניות בכל ענפי המשק ובכל תחומי החיים. ד”ר עמי אפלבום מסביר בשיחה עם ד”ר אסתר לוצאטו איך לפתח אקוסיסטם של ההייטק בפריפריה בזיקה לעוגנים אזוריים. ישראל ידועה בתור אומת הסטארט-אפ, ורשות החדשנות פועלת להפוך את ישראל ל”סמארט-אפ ניישן”, כדי לאפשר לסטארט-אפים להתפתח לחברות שלמות וגדולות, ולהרחיב את מעגל העוסקים בהייטק לפריפריה החברתית.

שתף

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

25.05.22

מה קורה בהליך גירושין כאשר אחד הצדדים תובע פירוק שיתוף במקרקעין? מה תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה? האם בית הדין הרבני יכול לעצור את פירוק השיתוף? מה זה “צו מדור ספציפי” ומה קובע הליך של “שלום בית”? בפרק השישי בסדרה, מספרים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי מהם ההיבטים הכלכליים שצריך לקחת בחשבון והאם אפשר להכניס צד שלישי כדי לזרז את ההליך?

 

25.05.22

מערכת העיכול והחיידקים הטובים. בפרק השלישי בסדרת הפודקאסטים החדשה על רפואה טבעית – “ד”ר תציל אותי” מספר ד”ר ראול רודריגז על חיידקי המעיים והקשר לדחף לפחמימות ולסוכרים. כיצד מאבחנים זיהומים? באיזה אופן נלחמים במזהמים ומחזקים את מערכת החיסון? מהן הדרכים לטפל בהליקו-בקטר ובקנדידה, ואיך זה משפיע על החומציות בקיבה, שיעול וצרידות, ומחלות כלי דם ולב?

 

 

18.05.22

למה לתת מתנה דווקא עכשיו? איך זה קשור לתביעת פיצויים? האם נותן המתנה יכול להתחרט? מהן אפשרויות היציאה שלו? איזה סוגי מתנות נדל”ניות קיימות והאם מדובר בעסקה לכל דבר ועניין? בפרק הזה, מנתחים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי את המצבים האפשריים במידה והמתנה עדיין לא נרשמה בטאבו, ואת ההיבטים המיסויים של התהליך הזה.

 / 
מנגן עכשיו

PARTY WEEKEND