רדיוס 100FM
https://d20x387xvo6jlt.cloudfront.net/wp-content/uploads/2019/08/article_bnr_mobile.jpg

הכירו את היזם שמסייע לאלפי חרדים/ות להשתלב בחברות הייטק מובילות

16.02.22

הרב משה פרידמן, יזם הייטק חרדי ישראלי, מייסד  ארגון קמא-טק, מספר כיצד הארגון מחבר בין עובדים ועובדות מהמגזר החרדי לבין ענקיות ההייטק. ההכשרות הטכנולוגיות של הארגון מאפשרות ליותר מאלפיים חרדים מדי שנה לרכוש את הידע הדרוש כדי להיכנס לעולם ההייטק. בפרק, הרב משה פרידמן מספר לד”ר אסתר לוצאטו על ההזדמנות לקהילה החרדית ועל החשיבות של ההכשרות הללו לכלכלה הישראלית.

שתף

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

25.05.22

מה קורה בהליך גירושין כאשר אחד הצדדים תובע פירוק שיתוף במקרקעין? מה תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה? האם בית הדין הרבני יכול לעצור את פירוק השיתוף? מה זה “צו מדור ספציפי” ומה קובע הליך של “שלום בית”? בפרק השישי בסדרה, מספרים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי מהם ההיבטים הכלכליים שצריך לקחת בחשבון והאם אפשר להכניס צד שלישי כדי לזרז את ההליך?

 

25.05.22

מערכת העיכול והחיידקים הטובים. בפרק השלישי בסדרת הפודקאסטים החדשה על רפואה טבעית – “ד”ר תציל אותי” מספר ד”ר ראול רודריגז על חיידקי המעיים והקשר לדחף לפחמימות ולסוכרים. כיצד מאבחנים זיהומים? באיזה אופן נלחמים במזהמים ומחזקים את מערכת החיסון? מהן הדרכים לטפל בהליקו-בקטר ובקנדידה, ואיך זה משפיע על החומציות בקיבה, שיעול וצרידות, ומחלות כלי דם ולב?

 

 

18.05.22

למה לתת מתנה דווקא עכשיו? איך זה קשור לתביעת פיצויים? האם נותן המתנה יכול להתחרט? מהן אפשרויות היציאה שלו? איזה סוגי מתנות נדל”ניות קיימות והאם מדובר בעסקה לכל דבר ועניין? בפרק הזה, מנתחים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי את המצבים האפשריים במידה והמתנה עדיין לא נרשמה בטאבו, ואת ההיבטים המיסויים של התהליך הזה.

 / 
מנגן עכשיו

SPINNING SESSIONS