רדיוס 100FM
https://d20x387xvo6jlt.cloudfront.net/wp-content/uploads/2019/08/article_bnr_mobile.jpg

מרבה נכסים מרבה דאגות? 

13.04.22

סדרת פודקאסטים חדשה על ענייני משפחה ונכסים בהגשת עו”ד זיו בייטל – מומחה בדיני משפחה וירושות, וגלעד המאירי – כלכלן, ושמאי מקרקעין. מדי שבוע הם מדברים על סוגיות משפטיות שבהן בני משפחה נאלצים להתמודד עם מקרים שבמרכזם עמדו דילמות של רכוש ונכסים.

בפרק הראשון העוסק בירושות, עולות השאלות: איך עדיף לתת ירושה? צוואה או תהליך של “העברה בחיים”? “העברה בחיים” מעניקה לילדים תחושה של ביטחון פיננסי ופסיכולוגי אבל גם עלולה לסבך את ההורים עם גורמים מצד ג’, מהי דרך המלך? איך מחשבים את המיסוי? וכיצד אפשר להימנע מסכסוכי ירושה בבתי המשפט ? זאת ועוד בפרק הראשון בסדרה.

שתף

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

25.05.22

מה קורה בהליך גירושין כאשר אחד הצדדים תובע פירוק שיתוף במקרקעין? מה תפקידו של בית המשפט לענייני משפחה? האם בית הדין הרבני יכול לעצור את פירוק השיתוף? מה זה “צו מדור ספציפי” ומה קובע הליך של “שלום בית”? בפרק השישי בסדרה, מספרים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי מהם ההיבטים הכלכליים שצריך לקחת בחשבון והאם אפשר להכניס צד שלישי כדי לזרז את ההליך?

 

25.05.22

מערכת העיכול והחיידקים הטובים. בפרק השלישי בסדרת הפודקאסטים החדשה על רפואה טבעית – “ד”ר תציל אותי” מספר ד”ר ראול רודריגז על חיידקי המעיים והקשר לדחף לפחמימות ולסוכרים. כיצד מאבחנים זיהומים? באיזה אופן נלחמים במזהמים ומחזקים את מערכת החיסון? מהן הדרכים לטפל בהליקו-בקטר ובקנדידה, ואיך זה משפיע על החומציות בקיבה, שיעול וצרידות, ומחלות כלי דם ולב?

 

 

18.05.22

למה לתת מתנה דווקא עכשיו? איך זה קשור לתביעת פיצויים? האם נותן המתנה יכול להתחרט? מהן אפשרויות היציאה שלו? איזה סוגי מתנות נדל”ניות קיימות והאם מדובר בעסקה לכל דבר ועניין? בפרק הזה, מנתחים עו”ד זיו בייטל ושמאי המקרקעין, גלעד המאירי את המצבים האפשריים במידה והמתנה עדיין לא נרשמה בטאבו, ואת ההיבטים המיסויים של התהליך הזה.

 / 
מנגן עכשיו

SPINNING SESSIONS