רדיוס 100FM
https://d20x387xvo6jlt.cloudfront.net/wp-content/uploads/2019/08/article_bnr_mobile.jpg

לראשונה דניס לויד שר בעברית: ישי ריבו ועדן חסון מגיבים

24.05.20

“הלב שלי” ו-“אין יותר מועדונים”, אלה שני השירים שאיתם החליט דניס לויד לפוצץ את הרשת בפעם הראשונה בעברית. ומה ישי ריבו ועדן חסון חושבים על זה?
מאת: מערכת רדיוס 100FM   

מעריצי/ות דניס לויד שהעבירו את הזמן בטיקטוק ובאינסטגרם במהלך סוף השבוע האחרון, נתקעו על סטורי וניסו להבין מה קורה כאן? – לויד שר בעברית. התדמית הבינלאומית שלו, מהשם הלועזי, השירים באנגלית, הווייב חו”ל, ועד ההצלחה הגדולה וטורי ההופעות המלאים שלו באירופה וארה”ב, כל זה הפך את הרגע ששומעים אותו שר בעברית לרגע מיוחד ומסקרן.

רוב המעריצים של לויד לא שמעו אותו שר בעברית, עד יום חמישי האחרון, שבו העלה לפרופיל הטיקטוק החדש שלו, קאבר קצר לשיר “הלב שלי” של ישי ריבו. יום לאחר מכן, הוא העלה ביצוע קצר לשיר “אין יותר מועדונים” של עדן חסון, ושרף את הרשת.

המהלך של דניס לויד גרר המון תגובות, ישי ריבו שיתף את הביצוע של לויד וכתב: “כבוד ריגשת מאוד אחי. שבת שלום!”. לויד הגיב לו: “רק תמשיך לכתוב לנו שירים כאלה”. לבקשתנו, הגיב עדן חסון לביצוע ומסר: “אני מאוד אוהב אותו ואני חושב שהוא עשה ביצוע מדהים! החזיר לי כי בעבר העלתי ביצוע לשיר שלו ‘Never go back'”

צילום: רן יחזקאל, מתוך האינסטגרם של עדן חסון
צילום: רן יחזקאל, מתוך האינסטגרם של עדן חסון

המעריצות הישראליות שטפו את לויד בתגובות: “נראה לי אני בהריון”, רשמת אחת הבנות בטיקטוק, ואחרת הוסיפה ” אמאלה הקשה שלי נענתהההה תודה לקדוש ברוך הוא”. ועוד שלל תגובות בסגנון של “אהבת חיי” ו”אני מטורפת”. בקיצור, לויד שוב ריסק להן ת’לב. וכן, גם לנו.

למי שעוד לא מחובר, הזמר דניס לויד, או בשמו הישראלי ניר טיבור בן ה-26, התנפץ ביוטיוב בחמש השנים האחרונות עם מיליוני צפיות מהארץ ומהעולם. “Nevermind” הפך להמנון ברשת, כבש את תחנות הרדיו בישראל ובעולם, ולויד הוזמן להתארח בתוכניות טלוויזיה בחו”ל ובראשן הלייט נייט של ג’ימי קימל בארה”ב. בקיצור, נסיך מוכשר בטירוף.   

שתף

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

12.05.20

קבלו את כל השירים שבעונה הראשונה של התוכנית הפופולרית “Too Hot To Handle”

10.05.20

חמשת השירים החדשים והנכונים

06.05.20

הלייבים הנצפים ביותר באינסטגרם

 / 
מנגן עכשיו